1 Березня, 2024
Час читання: 1 хв.

Віталій Нужний очолив Ciklum в Україні

Віталій Нужний керуватиме делівері центрами Ciklum в Україні, а також в Польщі та Болгарії.

26 лютого Віталій Нужний приєднався до команди Ciklum, щоб розвивати бізнес компанії в трьох східноєвропейських локаціях – Україні, Польщі та Болгарії. Відомий управлінець в ІТ-галузі із 20 роками досвіду та потужною експертизою в BFSI та Automotive секторах, Віталій зосередиться на стратегічно важливій для Ciklum локації – Україні, яка є найбільшим делівері центром компанії. Ciklum вирішив об’єднати Україну, Польщу та Болгарію в єдиний кластер для забезпечення гнучкості у взаємодії з клієнтами та розширення делівері можливостей у цьому регіоні. 

Віталій має досвід керування портфелями проєктів вартістю понад $100 млн та крос-функціональними інженерними командами з понад 2000 фахівців. Втілював успішні організаційні трансформації для нарощування операційної ефективності бізнесів та запускав нові делівері центри по всьому світу, зокрема в країнах LATAM та APAC. Працював із командами провідних фінансових корпорацій та компаній з автомобільної індустрії зі списку Fortune-500.

“Призначення досвідченого управлінця в ІТ-галузі на цю позицію є черговим свідченням важливості регіону для Ciklum та подальших планів з підтримки та розвитку бізнесу в Україні”, – прокоментував Андрій Оксенюк, CFO Ciklum.

Поділитися статтею:
Віталій Нужний очолив Ciklum в Україні

Віталій Нужний керуватиме делівері центрами Ciklum в Україні, а також в Польщі та Болгарії. 26 лютого Віталій Нужний приєднався до команди Ciklum, щоб розвивати бізнес компанії в трьох східноєвропейських локаціях – Україні, Польщі та Болгарії. Відомий управлінець в ІТ-галузі із 20 роками досвіду та потужною експертизою в BFSI та Automotive секторах, Віталій зосередиться на стратегічно […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/vitalij-nuzhnij-ciklum-rdh-ukraine.png
Скопійовано!