7 Березня, 2019
Час читання: 2 хв.

Вітаємо Govitall у Львівському ІТ Кластері

Govitall – найбільша міжнародна продуктова IT-компанія в сфері освітніх проєктів та побудови успішної кар’єри. Активно працює і розвивається з 2004 року, займає впевнені позиції на ринку! Продуктам компанії віддають перевагу клієнти з усього світу.

Мінімум бюрократії, створення aмбітної команди і постійне вдосконалення бізнес-процесів – це те, що залишилося незмінним за весь час існування компанії. Також тут дуже багато уваги приділяють корпоративній культурі і цінностям, завдяки яким виходить не втрачати темп і зберігати важливі для компанії якості.

Завдяки великій кількості інноваційних проєктів у співробітників є можливість розвиватися і рости всередині компанії. А навички і знання, які вони отримують працюючи з проєктами, допомагають їм ставати висококласними фахівцями. Професійне зростання співробітників в компанії дуже вітається, тому немає обмежень на розвиток, – компанія компенсує оплату конференцій, семінарів, курсів та інших заходів (в тому числі закордоном), які підвищують професійні навички співробітників. Govitall – лідер ринку, тому що окрім професійного розвитку дуже багато уваги приділяється корпоративній культурі і цінностям, завдяки яким компанія так успішно розвивається.

‘Lviv IT Cluster – це якісно новий етап розвитку бізнес еко-системи в Україні. Приєднатися до цієї спільноти – не тільки велика честь, це шанс бути на передовій розвитку IT-технологій нашого сьогодення. Ми з радістю стаємо на цей шлях. Долучення до Lviv IT Cluster – це нова сходинка в історії нашої компанії. Усього за кілька років нам вдалося стати одним із лідерів у своєму напрямку, і ми з радістю поділимося здобутими знаннями та досвідом із найпрогресивнішою ІТ-спільнотою України’, – коментує Євгеній Крюков, CEO компанії Govitall.

Вітаємо Govitall у нашій спільноті. Львівський ІТ Кластер є однією найбільших ІТ-спільнот України, яка постійно росте. Ми з радістю, залучатимемо нових членів комюніті до співпраці, реалізації потрібних та важливих для нашого міста та індустрії проєктів. Сподіваємося на активну та продуктивну співпрацю». – Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.
Поділитися статтею:
Вітаємо Govitall у Львівському ІТ Кластері

Govitall – найбільша міжнародна продуктова IT-компанія в сфері освітніх проєктів та побудови успішної кар’єри. Активно працює і розвивається з 2004 року, займає впевнені позиції на ринку! Продуктам компанії віддають перевагу клієнти з усього світу. Мінімум бюрократії, створення aмбітної команди і постійне вдосконалення бізнес-процесів – це те, що залишилося незмінним за весь час існування компанії. Також тут […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b2d196d182d0b0d194d0bcd0be-govitall-d183-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0bcd183-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d196_62f8712ec58bf.jpeg
Скопійовано!