26 Липня, 2023
Час читання: 3 хв.

Виклики та пошук рішень. Кластер проводить офлайн-конференцію IT Meets: Кібербезпека

3 серпня у Львові відбудеться третя конференція IT Meets. Одноденна подія присвячена темі кібербезпеки та обговоренню тенденцій і практик, необхідних компаніям, організаціям, органам державної влади для захисту від кібератак.

За час повномасштабного вторгнення Україна відбила понад 10 000 атак на органи державної влади різного рівня, критичної інфраструктури, приватного сектору та цивільного населення. Тому питання захисту інформації та даних набули особливої актуальності. Відтак IT Meets: Кібербезпека –Уроки війни та практичний вимір сфокусується на останніх тенденціях в кібербезпеці, практиках захисту від атак і розборі практичних кейсів.

Під час IT Meets: Кібербезпека – Уроки війни та практичний вимір говоритимуть про:

  • Практичний вимір уроків першої в світі кібервійни: вплив на роботу державних та приватних компаній.
  • Шляхи та кроки для посилення кіберзахисту.
  • Тенденції, тренди та нові виклики перед країною, організаціями та кіберфахівцями.
  • Зміни в державній політиці на національному та місцевому рівні, в тому числі роль державного регулювання на оперативні спроможності в кіберзахисті. 

Конференція організовується для фахівців галузі кібербезпеки України, представників державного сектору, критичної інфраструктури, ІТ та медіа.
Серед спікерів IT Meets: Кібербезпека:

  • Олександр Потій, заступник Голови Державної служби спеціального зв‘язку та захисту інформації України
  • Назар Тимошик, експерт CERT-UA Держспецзв‘язку.
  • Володимир Ілібман, керівник напрямку кібербезпеки Cisco Systems Ukraine.
  • Андрій Давидюк, представник України в The NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence (NATO CCDCOE).
  • Олег Дерев’янко, співзасновник та голова ради директорів ISSP – міжнародної компанії з кібербезпеки.
  • Олександр Кулепін, заступник голови Львівської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)

“Війна, яка ведеться сьогодні в кіберпросторі, піднімає низку проблем і викликів та актуалізує питання, які ще кілька років тому здавалися другорядними. Щодня атаки ворога у кіберпросторі стають винахідливішими, складнішими та небезпечнішими. Тому на IT Meets: Кібербезпека будемо не просто обговорювати теперішню ситуацію, а шукатимемо практичні інструменти для кіберстійкості державного сектору та бізнесу”, – зазначає СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський.

“Війна росії проти України продемонструвала широкий спектр можливого застосування кібератак. Атаки на державні установи чи об’єкти критичної інфраструктури у разі їх успішної реалізації можуть призвести до припинення надання послуг населенню, зупинки підприємств, втрати чи витоку важливих даних тощо. Маємо проаналізувати уроки війни та зрозуміти подальші кроки взаємодії щоб стати ще сильнішими в кіберпросторі”, – підкреслює Олександр Потій, заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Придбати квиток на подію можна за цим посиланням. Участь для представників центральних органів виконавчої влади та критичної інфраструктури – безкоштовна, потрібно зареєструватися за цим посиланням. Деталі про час та локацію будуть повідомлені  зареєстрованим учасникам додатково.

Подію організовує Львівський ІТ Кластер, за підтримки Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Проєкт USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”

Медіапартнери події: Happy Monday, Speka.media та ONE DAY Network

Поділитися статтею:
Виклики та пошук рішень. Кластер проводить офлайн-конференцію IT Meets: Кібербезпека

3 серпня у Львові відбудеться третя конференція IT Meets. Одноденна подія присвячена темі кібербезпеки та обговоренню тенденцій і практик, необхідних компаніям, організаціям, органам державної влади для захисту від кібератак. За час повномасштабного вторгнення Україна відбила понад 10 000 атак на органи державної влади різного рівня, критичної інфраструктури, приватного сектору та цивільного населення. Тому питання захисту […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/tech_cyber_kaver-sajt-1200h630.png
Скопійовано!