28 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

Як IT-компанія Vakoms допомагає молодим IT-фахівцям?

IT-компанія Vakoms багато років співпрацює з Львівським університетом ім. І. Франка, а саме з факультетом електроніки та комп’ютерних технологій. За 13 років є чимало спільно започаткованих та впроваджених проєктів, стартапів та вдалих експериментів. 

“Ми підтримуємо університет та технічні факультети, тому що це — одна з цінностей нашої компанії. А саме — інвестувати у розвиток освіти в Україні, особливо, якщо це стосується майбутніх ІТ-спеціалістів”,— ділиться співвласник Vakoms Андрій Шевчик.

“Це наш рідний факультет, ми там навчалися. І саме цьому факультету завдячуємо тим, ким ми зараз є. Також у Vakoms працює дуже багато інженерів саме звідти. Ми знаємо, що тут дають хороші практичні та теоретичні знання. Відтак зрозуміло, що ми готові у цьому допомагати”, — додав Павло Пелех, співвласник компанії.

Ось найголовніші спільні проєкти Vakoms та факультету::

  • Курси PLLUG Tech School

Засновані у 2009 році з метою підтримувати молоде покоління та допомагати їм здобути знання безкоштовно. ​

Заняття проводять працівники IT компаній, які мають реальний досвід та здатні навчати та передавати знання молодим спеціалістам на безоплатній основі. Курси проходять в онлайн-форматі!

  • IT-camps

Разом із факультетом електроніки та комп’ютерних технологій компанія Vakoms проводила кемпи, під час яких студенти мали можливість практикуватися у нашій компанії, а кращі залишалися працювати. У компанії Vakoms чимало спеціалістів, які прийшли саме через кемп і досі працюють у нашій компанії уже на позиціях Senior!

  • Лаба

Vakoms допомагала з реновацією/оновленням меблів для кафедри системного проєктування факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Деякі меблі та устаткування використали для ІТ-лабораторії з Data Science & Machine Learning, частину — в інших приміщеннях, зокрема викладацьких.

  • Науково-практичні конференції

Багато років компанія Vakoms фінансувала проведення щорічної конференції FOSS LVIV

  • IoT лабораторія

Минулого року у жовтні спільно відкрили IoT лабораторію для студентів технічних факультетів. IoT лабораторія обладнана новими комп’ютерами Mac та платами розробки для проєктування ІоТ рішень. Також тут є інженерне робоче місце для монтажу електроніки та 3D-принтер для створення дизайну корпусів пристроїв й можливість, за потреби, швидко перейти на дистанційне навчання.

Ресурси нової лабораторії Інтернету Речей допомагають студентам розробляти власні проєкти та пройти весь шлях розробки від програмування “заліза” до створення мобільної аплікації для взаємодії з цим “залізом” та завантаження додатка  в App Store та Play Market. 

Нещодавно факультет електроніки та комп’ютерних технологій святкував 20 років від дня заснування. На урочистостях очільники факультету відзначили компанію Vakoms подякою за багаторічну співпрацю та підтримку.

Поділитися статтею:
Як IT-компанія Vakoms допомагає молодим IT-фахівцям?

IT-компанія Vakoms багато років співпрацює з Львівським університетом ім. І. Франка, а саме з факультетом електроніки та комп’ютерних технологій. За 13 років є чимало спільно започаткованих та впроваджених проєктів, стартапів та вдалих експериментів.  “Ми підтримуємо університет та технічні факультети, тому що це — одна з цінностей нашої компанії. А саме — інвестувати у розвиток освіти […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/img_8527.jpg
Скопійовано!