15 Травня, 2020
Час читання: 4 хв.

Як IT-компанії Львівського ІТ Кластера Допомагають у Боротьбі з Пандемією COVID-19

Завдяки підтримці компаній Львівського ІТ Кластера в рамках проєкту United for health вдалося зібрати 6 млн грн на боротьбу з коронавірусом у Львові та Львівській області, проте й інші заходи львівських ІТ-компаній не залишились непоміченими. Ми підготували вибірку основних ініціатив компаній-членів кластера щодо боротьби з поширенням пандемії у нашому місті та області.

Intellias
Компанія Intellias підтримала стратегію масового тестування населення та виділила 1.5 млн гривень на закупівлю 10 тис. тестів для швидкої діагностики коронавірусу. Першу партію 5000 тестів було передано Львівському ІТ Кластера у рамках кампанії масового тестування населення у Львові та області.

N-iX

Компанія створила благодійний фонд, який наповнюється 50% на 50% компанією та працівниками. Фонду уже вдалося зібрати 1,546 млн грн. Частину цієї суми було використано для закупівлі 8 тисяч експрес-тестів для масового тестування в рамках проєкту United for health Львівського ІТ Кластера.

Крім того, компанія долучилася до розробки ІТ-рішень для Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради. Серед них – інтерактивна карта поширення захворювань на COVID-19 у Львові та Львівській області.

SoftServe 

На початку березня компанія SoftServe повідомила про перерахування у корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» 10 млн грн для підтримки медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу. Кошти будуть скеровані на вирішення нагальних медичних потреб у тих локаціях, де розташовані офіси компанії.

Компанія спільно з Львівською обласною радою розробила інтернет-платформу «STOP COVID-19». На сайті https://covid-19.lvivoblrada.gov.ua/ жителі Львівщини можуть дізнатися, куди звертатися у випадку підозри на коронавірус. Для цього також можна скористатися чатботами у Телеграмі та Вайбері. Ресурс також містить інформацію про медичні установи області із контактами сімейних лікарів, а також актуальну карту поширення Covid-19 в Україні.

EPAM 

Український офіс компанії EPAM Systems здійснив благодійний внесок в обсязі 5,5 млн грн до ЮНІСЕФ на підтримку протидії поширенню COVID-19. Кошти від компанії були спрямовані на програми для охорони здоров’я та захисту населення України у надзвичайних ситуаціях. А саме на потреби медичних установ в обладнанні інтенсивної терапії для реанімаційних відділень та засобів діагностики, необхідні для профілактики та лікування COVID-19.

Також організовано збір коштів серед працівників компанії  #TogetherAsOne на потреби лікарень у Києві, Харкові, Львові, Вінниці та Дніпрі. На даний момент зібрано: 530849,46 грн.


Компанія також оголосила про
випуск маски GENTL – загальнодоступного рішення, яке має на меті допомогти локальним виробникам забезпечити засобами індивідуального захисту медичних працівників у період спалаху коронавірусу.

ELEKS
Компанія долучилася до проєкту Львівського ІТ Кластера United for Health, придбавши 2000 експрес-тестів, та фінансово підтримала страхування медичного персоналу у Львові та області.


Також ELEKS
профінансував пошиття 2000 захисних костюмів для медиків від львівської фабрики спецодягу «Маріо» та виділив 509 тис. грн на закупівлю ПЛР-реагентів для високоточної діагностики коронавірусу в лікарнях Львова.

GlobalLogic 

GlobalLogic виділила 1 млн грн на медичне обладнання та засоби захисту в лікарні Києва, Львова та Харкова. 170 тис. грн компанія пожертвувала на проєкт Львівського ІТ Кластера United for Health.

DevCom

Компанія DevCom долучилася до допомоги у боротьбі з коронавірусом та напряму подякувала медпрацівникам за їх старання, передавши захисні респіратори медичним працівникам у 8-му клінічну лікарню міста Львова.

Forbytes

Forbytes долучилися до ініціативи Львівського ІТ Кластера United for health у боротьбі із розповсюдження COVID-19 у Львові та Львівській області. Крім того, компанія пропонує експертизу в галузі Data Science, .Net та Python без урахування прибутку компанії медичним та іншим організаціям, які працюють над дослідженнями COVID-19 або допомагають зупинити пандемію іншим способом.

Agiliway

Agiliway зібрала кошти на допомогу лікарням для придбання необхідних ліків та експрес-тестів. Працівники компанії також зголосилися внести пожертви та погодилися виділити певний відсоток із своєї зарплатні.

Infopulse

Компанія розпочала благодійний проєкт «Вантажівка здоров’я», об‘єднавши зусилля для допомоги лікарям первинної ланки та забезпечення їх засобами індивідуального захисту. Проект реалізовується спільно із групою волонтерів компанії та благодійним фондом «Діти надії та любові».Станом на 22 квітня зусиллями спеціалістів було зібрано 600 417 грн.

Chatbots.Studio 

Компанія Chatbots.Studio розробила Viber чат-бота для медичного персоналу, щоб відслідковувати результати масового тестування населення Львова. Чат-бот наразі проходить тестування фокус-групою, а згодом буде доступний лише медикам, які тестують потенційно хворих на коронавірус.

Bots Crew

Ще один чат-бот розробляє компанія Bots Crew. Його мета – контролювати загальний стан здоров’я мешканців Львова завдяки даним, отриманим від кожного користувача. Чат-бот пропонуватиме кожному короткі опитування щодо стану власного здоров’я, на основі отриманих даних таких опитувань формуватиметься загальна база даних, з якої можна отримати інформацію про можливі симптоми COVID-19.

V.I.Tech 

V.I.Tech Lab, науково-дослідний підрозділ компанії VITech, пропонують програмний продукт на основі машинного навчання для автоматичного виявлення відсутності засобів особистого захисту, розробку AI платформ для комп’ютерної діагностики COVID-19 та пневмонії та калькулятор епідемічного сценарію COVID-19.

Нагадаємо до проєкту Львівського ІТ Кластера United for health долучилися такі компанії: Intellias, N-iX, SoftServe, Eleks, EPAM, Avenga, GlobalLogic, Team International, Vector Software, Perfectial, Conscensia, Waverlеy Software, Forbytes, RedTag, Binariks, Noltic, JetSoftPro, JustAnswear, Abto Software, Rolique, PLVision, Sombra, LaSoft, Skelia, ТДБ, Уарнет, LinkUp Studio. RomexSoft, Scimus, NerdzLab, EduNav, GeekForLess, Nravo, Impulsis, ArteLogic, CiGen, Inteliarts, NASDAQ, КТС, Sitime Ukraine, Exadel, IT Prosteer.
Поділитися статтею:
Як IT-компанії Львівського ІТ Кластера Допомагають у Боротьбі з Пандемією COVID-19

Завдяки підтримці компаній Львівського ІТ Кластера в рамках проєкту United for health вдалося зібрати 6 млн грн на боротьбу з коронавірусом у Львові та Львівській області, проте й інші заходи львівських ІТ-компаній не залишились непоміченими. Ми підготували вибірку основних ініціатив компаній-членів кластера щодо боротьби з поширенням пандемії у нашому місті та області. Intellias Компанія Intellias […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d18fd0ba-it-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d197-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d183-d0b4_62f86d5d2e947.png
Скопійовано!