5 Грудня, 2023
Час читання: 2 хв.

Який головний KPI 2023 року для HR? Визначаємо на IT Meets:Talent

Львівський IT Кластер проведе восьму, заключну у цьому році конференцію із серії IT Meets на тему Retention vs Attrition vs Satisfaction. Визначаємо головний KPI 2023 року. Як і перша IT Meets у цьому році, крайня подія також буде присвячена талантам та роботі з ними. Адже саме фахівці є головною цінністю IT-галузі. Конференція об’єднає 200 Chief People Officers, People Partners, рекрутерів, бренд-менеджерів, HR-маркетологів, менеджерів спільнот, HR generalists та інших спеціалістів зі сфери HR. Спільно вони підведуть підсумки 2023 року та обговорять очікування, тренди й прогнози на 2024

Хедлайнером конференції стане Філіп Хетч, який консультував одні з найбільших компаній у світі Fortune 500: Boeing, Microsoft, IBM, HP, Cisco, Roche. А також працював з урядами країн над стратегіями залучення талантів. Філіп розповість про Міжнародні тренди у HR та рекрутингу у 2024 році. 

Крім того, учасники конференції дізнаються:

  • Як змінились бенефіти для спеціалістів під час повномасштабного вторгнення.
  • Що відбулося з ринком праці у 2023-му році та як підготуватися до  викликів 2024. 
  • Чого очікують кандидати та як наймати найкращих спеціалістів.
  • Як використовувати ChatGPT у роботі та які ще технологічні рішення можуть стати в нагоді HR-фахівцям.

Також відвідувачі зможуть одними з перших дізнатися результати  IT Research Ukraine 2023: Адаптивність та стійкість під час війни. Це наймасштабніше та унікальне дослідження про стан та перспективи ІТ-індустрії в Україні та у кожному з регіонів реалізоване Львівським IT Кластером.Отримані дані допоможуть краще розуміти українського IT-фахівця, а відтак стануть у нагоді при формуванні системи найму, перегляді бонусів та оптимізації внутрішніх HR-процесів. 

Коференція відбудеться офлайн у Львові 14 грудня у головному корпусі Національного університету “Львівська політехніка”.

Більше інформації про IT Meets: Talent. Retention vs Attrition vs Satisfaction. Визначаємо головний KPI 2023 року на сайті. Придбати квитки можна за цим посиланням. Для фахівців, компанії яких є учасницями Львівського ІТ Кластера, передбачена знижка 30% на квиток.

IT Meets – це одноденні події, які стосуються різних напрямів ІТ-індустрії для якісного обміну знаннями і досвідом, продуктивного нетворкінгу та розвитку культури професійних спільнот серед представників українського ІТ.

Поділитися статтею:
Який головний KPI 2023 року для HR? Визначаємо на IT Meets:Talent

Львівський IT Кластер проведе восьму, заключну у цьому році конференцію із серії IT Meets на тему Retention vs Attrition vs Satisfaction. Визначаємо головний KPI 2023 року. Як і перша IT Meets у цьому році, крайня подія також буде присвячена талантам та роботі з ними. Адже саме фахівці є головною цінністю IT-галузі. Конференція об’єднає 200 Chief […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/it_meets_talent__cluster_2.0_sajt_golovna.png
Скопійовано!