26 Вересня, 2023
Час читання: 2 хв.

“Загартовані серця” та EPAM Україна збирають на 100 автомобілів для Сил оборони

Компанія EPAM Україна та ГО “Загартовані серця” з червня 2022 року відправляють на передову евакуаційні автомобілі. Пікапи потрібні для порятунку життя захисників та цивільних на лінії зіткнення, звільнених територіях, а також в сірих зонах. До кінця року планується передати 100 автомобілів в рамках проєкту “Загартована сотня“.

“Чим ближче до лінії зіткнення, тим більший масштаб гуманітарної катастрофи. Зростає потреба у швидкому виїзді поранених, які опинилися в місцях проведення бойових дій. Авто, які ми передаємо, мають широкий спектр застосування: на них перевозять як людей, так і вантажі. Яскравий приклад – це ситуація на Херсонщині. Там після підриву Каховської ГЕС завдяки пікапу вдалось евакуювати понад 30 людей, яким було важко самим пересуватися”, — розповідає представник ГО «Загартовані серця», волонтер Олександр Царевський.

Майже за рік компанія EPAM спрямувала на автівки понад 16 млн грн, на які придбали, відремонтували та вже відправили 60 машин. У «Загартованих серцях» зазначають, що б/в автомобілі зазвичай купують в Німеччині та Британії, потім доставляють до Вінниці, де їх оглядають та ремонтують у техсервісі. Переважно волонтери обирають пікапи. На ремонт однієї машини необхідно близько одного-двох тижнів. Використовують якісні деталі, оскільки від надійності авто на фронті залежать людські життя.

“В рамках проєкту “Загартована сотня” пікапи вже доставили у більш ніж 50 підрозділів на південному та східному напрямках. Завдяки цим автомобілям допомогу отримали тисячі людей, — говорить Дмитро Якимець, керівник відділу корпоративної соціальної відповідальності EPAM Україна. — Ми продовжуємо цю ініціативу і пропонуємо усім охочим долучитися до неї. Разом ми зможемо швидше забезпечити сили оборони автівками та відповідно врятувати більше життів”.

До проєкту можуть приєднатися як юридичні особи, так і всі охочі — передати власний автомобіль для потреб захисників або зробити донат за посилянням. З усіх питань щодо участі у проєкті можна звертатися до волонтерів zagartovani.ukraine@gmail.com.

Поділитися статтею:
“Загартовані серця” та EPAM Україна збирають на 100 автомобілів для Сил оборони

Компанія EPAM Україна та ГО “Загартовані серця” з червня 2022 року відправляють на передову евакуаційні автомобілі. Пікапи потрібні для порятунку життя захисників та цивільних на лінії зіткнення, звільнених територіях, а також в сірих зонах. До кінця року планується передати 100 автомобілів в рамках проєкту “Загартована сотня“. “Чим ближче до лінії зіткнення, тим більший масштаб гуманітарної […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/06c3549e-c38f-4ba7-acd8-fe7049cba36a.jpeg
Скопійовано!