30 Липня, 2021
Час читання: 4 хв.

13 тисяч Абітурієнтів Подали Заяви На Бакалаврські Програми Кластера

Влітку розпочинається не лише сезон відпочинку, але й розпал вступної кампанії. Абітурієнти активно подають заяви заяви на освітні програми, створені за підтримки Львівського ІТ Кластера. Напередодні нового навчального року ми підрахували і сформували рейтинг програм, створених спільно з Львівським ІТ Кластером за їх популярністю серед абітурієнтів.

Цьогоріч на оновлені інноваційні програми Львівського ІТ Кластера надійшло понад 13 тисяч заяв вступників. Серед найпопулярніших напрямків Системи штучного інтелекту, Кібербезпека та Програмна інженерія.
 

Національний Університет Львівська Політехніка

Найбільше заяв на бакалаврські програми ІТ Кластера надійшло до Львівської Політехніки – понад 8 тисяч. Найпопулярнішим напрямом серед абітурієнтів залишається спеціальність “Комп’ютерні науки” (№122). На цю спеціальність подали рекордну кількість заяв – 2659. Доволі обмежений ліцензований обсяг у 450 місць зумовив значний конкурс  – 5.9 вступників на одне місце.

 • Artificial Intelligence –  займає одне з найвищих місць за кількістю поданих заяв. Варто зазначити, що кількість навчальних місць на програмі — 120, з них 90 студентів отримають змогу навчатися на бюджетній формі та 30 на комерції.
 • Програма Cybersecurity друга за популярністю. На неї надійшло 2313 заяв. На цій програмі зможуть навчатися 240 осіб, 121 з яких – за бюджетні кошти. Варто зауважити, що Кластер долучився до підготовки освітньої програми саме для спеціалізації 0400 “Адміністрування систем кібербезпеки”, яку студенти матимуть змогу обрати вже після першого року навчання. 
 • Business Analytics & Data Science третя у нашому рейтингу. На неї подалося 836 осіб. Тут навчатимуться 90 студентів, а максимальний обсяг держзамовлення становить 33 місця. Конкурс заяв на одне місце склав 9,3.
 • Програма DevOps & Project Management. На неї подали 821 заяву. Новими можливостями програми, яка у цьому році здобула підтримку Львівського ІТ Кластера, зможуть скористатися 85 студентів, 24 з яких навчатимуться на державній формі.
 • На програму Internet of Things подалося 793 абітурієнта. Всього на програмі 150 місць, з яких майже половина, а саме 65, бюджетної форми. Варто зазначити, що це перша оновлена бакалаврська програма Львівського ІТ Кластера. 
 • Чудові результати показала також нова освітня програма IT Sales Management – 415 отриманих заяв при ліцензованому обсягу у 35 місць. 11 студентів матимуть можливість здобувати освіту за державний кошт.
 • Освітня програма Robotics, або Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка демонструє не менш хороші результати подачі заявок. На цю програму подалося 245 абітурієнтів. Загалом на ній налічується 195 місць, та доволі значний обсяг держзамовлення – 53. 

Львівський Національний Університет ім. І. Франка

Загалом на програми Львівського ІТ Кластера у Львівському національному університеті імені Івана Франка надійшло 4483 заяви.
 
 • Вже традиційно, найзапекліше абітурієнти боротимуться за місця на програмі  Software Engineering, на яку було подано 1169 заяв  (при ліцензійному обсязі у 75 місць та обмеженій кількості державного замовлення – 6 місць).
 • Другою за популярністю у цьому університеті стала програма Cybersecurity, на неї подано 895 заяв, при ліцензійному обсязі – 60. Тому на одне місце претендує 15 абітурієнтів. Держзамовлення на цій програмі також обмежене і становить 6 місць.
 • До трійки найпопулярніших оновлених бакалаврських програм в ЛНУ ім. І. Франка увійшла також програма Data Science & Intelligent Systems. Ліцензійний обсяг – 100 місць, з яких 13 – держзамовлення. Сюди подали 781 заяву. Таким чином, за одне місце тут змагаються 7,81 студентів.
 • Data Science & Computer Science – освітні програми, які вже встигли здобути популярність в абітурієнтів, адже на них цьогоріч було подано 746 заяв. Ці програми користуються значною підтримкою уряду, адже 67 місць з 85 ліцензованого обсягу є державними. 
 • На програму HR Management in Public Authorities & Business було подано 303 заяви.  Ліцензійний обсяг на програмі – 40 місць, з яких максимальне держзамовлення складає 4.
 • На напрямок Sensor & Analytical Systems подано  271 заяву, що майже вдвічі більше, аніж під час минулої вступної кампанії. На держзамовлення матимуть змогу потрапити 55 студентів зі 100 осіб ліцензованого обсягу прийому.
 • Освітньою програмою Electronics & Computer Systems зацікавилися 173 випускники, при 100 місцях ліцензованого обсягу та лише 5 місцях державного замовлення.
 • На програму Statistics & Data Science подано 145 заяв вступників. На ній зможуть навчатися 60 студентів, з них 32 за кошти держави.

Львівський Державний Університет Безпеки Життєдіяльності

У Львівський державний університет безпеки життєдіяльності ДСНС України на програму Cybersecurity подав заявку 441 абітурієнт, що удвічі більше, аніж під час минулорічної вступної кампанії. На програмі зможуть навчатися 30 студентів лише на контрактній основі.

Терміни подачі заявок на вступ до вищих навчальних закладів наступні: подання оригіналів документів – до 2 серпня, а зарахування на  бюджет відбуватиметься до 9 серпня.

Після зарахування абітурієнтів на бюджет розпочинається зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт), що відбуватиметься в межах ліцензійного обсягу спеціальності відповідно до рейтингового бала абітурієнта.

Детальніше про бакалаврські програми від Львівського ІТ Кластера переглядайте на веб-сайтах навчальних програм або у нашій підбірці за посиланням.
Поділитися статтею:
13 тисяч Абітурієнтів Подали Заяви На Бакалаврські Програми Кластера

Влітку розпочинається не лише сезон відпочинку, але й розпал вступної кампанії. Абітурієнти активно подають заяви заяви на освітні програми, створені за підтримки Львівського ІТ Кластера. Напередодні нового навчального року ми підрахували і сформували рейтинг програм, створених спільно з Львівським ІТ Кластером за їх популярністю серед абітурієнтів. Цьогоріч на оновлені інноваційні програми Львівського ІТ Кластера надійшло […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/13-d182d0b8d181d18fd187-d0b0d0b1d196d182d183d180d196d194d0bdd182d196d0b2-d0bfd0bed0b4d0b0d0bbd0b8-d0b7d0b0d18fd0b2d0b8-d0bdd0b0-d0b1d0b0_62f869391b2c4.png
Скопійовано!