6 Вересня, 2021
Час читання: 3 хв.

Цьогорічне Дослідження IT Research Львівського ІТ Кластера Охопить Львів та Івано-Франківськ

Львівський ІТ Кластер запускає шосте аналітичне дослідження ІТ-галузі IT Research 6.0. Цьогорічне дослідження буде ще масштабнішим, адже воно охопить вже два міста й буде здійснене у співпраці з Івано-Франківським ІТ Кластером. Колаборація між кластерами відбудеться з метою глибшого та ширшого дослідження ІТ-індустрії одразу у двох західноукраїнських містах: Львові та Івано-Франківську.

Щороку Львівський ІТ Кластер проводить унікальне дослідження IT Research, в якому простежує тенденції ІТ-ринку Львова, зміни в індустрії та її вплив на економіку міста. Зважаючи на актуальні обставини, до всіх попередніх сфер дослідження, додався також вплив пандемії COVID-19 на ІТ-індустрію. Звіт буде містити інформацію щодо ефективності дистанційної роботи ІТ-спеціалістів, впливу карантину на умови праці, ставлення до вакцинації тощо. На додаток, цьогорічний IT Research дослідить шляхи припливу людського капіталу у місто, вплив вищої освіти, тощо.

“Пандемія змусила нас гуртуватися й зіткнутися з новими викликами, які стали випробуванням не лише для нашої індустрії, але для суспільства в цілому. Дистанційна робота стирає кордони, що дає змогу розширювати географію. COVID-19 спричинив міграцію людей та зміну цінностей, що створює нове поле для досліджень. Тому ми раді, що Івано-Франківський ІТ Кластер відгукнувся на нашу пропозицію. IT Research 6.0 це дослідження, яке має на меті показати, як можна якісно співпрацювати та простежити зміни в ІТ-галузі в двох сусідніх містах України. Ми раді мати такого надійного партнера,” прокоментував Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.
photo_2021-09-08_11-27-50
Перше дослідження ІТ-галузі Івано-Франківська

Розширення географії дослідження має на меті охопити якомога більшу кількість ІТ-спеціалістів та на базі отриманих результатів, сформувати більш якісні показники. Спільно з Івано-Франківським ІТ Кластером буде вперше проведено аналіз структури ІТ-ринку міста, сформовано профіль тамтешніх ІТ-спеціалістів та висвітлено ефекти, спричинені COVID-19. Зокрема така колаборація дозволить вивчити та співставити дані двох міст, виокремити спільні тенденції, а звіти результатів досліджень будуть цінними як для компаній, що входять до Львівського, так і до Івано-Франківського ІТ Кластерів.

“Дослідження ІТ-ринку є важливим етапом сьогодні, адже пандемія відкрила для ІТ-сектору нові можливості та виклики водночас. Ми хочемо зануритися в ІТ-середовище глибше, для того, щоб відчути динаміку руху, потреби та перспективи розвитку. Для Івано-Франківська це буде перше глобальне дослідження ІТ-сфери регіону і його результати мають на меті стати стартовим майданчиком для залучення нових інвестицій у галузь, посилення співпраці з дотичними бізнесами, розвитку та розширення ІТ-ринку регіону,” додала Ірина Дарвай, виконавча директорка Івано-Франківського ІТ Кластера.

Важливою складовою у якості дослідження є об’єм даних, а саме залучення якомога більшої кількості ІТ-фахівців до опитування. Планується, що участь в опитуванні візьмуть 2000+ спеціалістів та кілька сотень IT-компаній. Всі дані, отримані від респондентів, є цілком конфіденційними та не підлягатимуть розголошенню, а також будуть використані лише з аналітичною ціллю.

Результати IT Research 6.0 можна буде знайти на сайті Львівського та Івано-Франківського ІТ Кластерів. Попереднє дослідження шукайте за посиланням.

Підтримуйте IT Research 6.0 та доєднуйтесь до дослідження, заповнивши невелику форму. Заповнення займає не більше 10 хвилин.

Анкету для ІТ-фахівців Львова заповнюйте тут

Анкету для ІТ-фахівців Івано-Франківська заповнюйте тут.

Дослідження проводитиме соціологічна агенція Fama на замовлення Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Цьогорічне Дослідження IT Research Львівського ІТ Кластера Охопить Львів та Івано-Франківськ

Львівський ІТ Кластер запускає шосте аналітичне дослідження ІТ-галузі IT Research 6.0. Цьогорічне дослідження буде ще масштабнішим, адже воно охопить вже два міста й буде здійснене у співпраці з Івано-Франківським ІТ Кластером. Колаборація між кластерами відбудеться з метою глибшого та ширшого дослідження ІТ-індустрії одразу у двох західноукраїнських містах: Львові та Івано-Франківську. Щороку Львівський ІТ Кластер проводить […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d186d18cd0bed0b3d0bed180d196d187d0bdd0b5-d0b4d0bed181d0bbd196d0b4d0b6d0b5d0bdd0bdd18f-it-research-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f868ac6325e.jpeg
Скопійовано!