7 Квітня, 2023
Час читання: 2 хв.

Львівський ІТ Кластер вдруге проведе профорієнтаційну конференцію IT Future Conf

IT Future Conf 2023 — це дводенна онлайн-конференція для старшокласників, вчителів інформатики та всіх охочих дізнатися більше про тех-галузь і найкращі заклади, де можна здобути ІТ-спеціальність. Захід відбудеться в межах IT Future – профорієнтаційного проєкту Львівського ІТ Кластера.

Як показують опитування Львівського IT Кластера, 79% старшокласників не знають, яку спеціальність обрати, водночас 66% підлітків мріють працювати в тех-сфері. IT Future Conf 2023 допоможе визначитися з майбутнім фахом та розкаже, де в Україні отримати сучасну тех-освіту. 

На учасників чекає розіграш подарунків з головним призом MacBook Air M1, 10 годин захоплюючих лекцій від топ-спікерів з галузі та інтерактив за участі підлітків, які вже мають досвід в IT. Зокрема, про свій шлях розповість Артем Куртяк. Хлопець з 9 класу працює back-end developer і вже другий рік вдало поєднує роботу з навчанням. 

Загалом, протягом 5-6 травня, говоритимемо про такі напрямки:

 • IT in our life
 • Hardware Engineering and Robotics
 • Cybersecurity
 • Software Engineering
 • Artificial Intelligence/Internet of Things
 • Project Management
 • Business Analysis and Data Science
 • IT Sales
 • UI/UX Design

Cпікери IT Future Conf  2023 — професіонали з індустрії, які поділяться секретами успішної роботи в тех-сфері, дадуть відповіді на всі запитання. А головне  розкажуть, як втілити мрію про кар’єру в ІТ у реальність. 

Серед спікерів: 

 • Катерина Іванова, Learning & development Manager із Brainstack_, яка розкаже про те, як розпочати свій шлях в IT.
 • Роман Кузьо, Frontend Ambassador із Linkup Studio. Він розповість усі секрети Software Engineering та чому це не тільки про код. 

Захід відбудеться 5-6 травня  в гібридному форматі. Офлайн-місця дістануться щасливчикам, які візьмуть участь у розіграші на сторінці lviv_it_future. Онлайн зможуть долучитися усі охочі з різних куточків України та світу. Участь безкоштовна, однак необхідно зареєструватися за посиланням.  Після конференції і діти, і вчителі матимуть змогу отримати сертифікати. Більше інформації — на сайті ІT Future Conf

Партнерами IT Future Conf 2023 стали компанії Intellias, Linkup Studio, Brainstack_, SFox та Навчання і технології (НІТ). Медіапартнерами події виступили Speka та pedan | education.

Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер вдруге проведе профорієнтаційну конференцію IT Future Conf

IT Future Conf 2023 — це дводенна онлайн-конференція для старшокласників, вчителів інформатики та всіх охочих дізнатися більше про тех-галузь і найкращі заклади, де можна здобути ІТ-спеціальність. Захід відбудеться в межах IT Future – профорієнтаційного проєкту Львівського ІТ Кластера. Як показують опитування Львівського IT Кластера, 79% старшокласників не знають, яку спеціальність обрати, водночас 66% підлітків мріють […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/slajder_na_sajt-3.png
Скопійовано!