134
БУДИНКИ
17 га
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА

 

IT Village

Заміський простір для ІТ-спеціалістів, мета якого – об’єднати однодумців, які працюють в ІТ-індустрії та мають спільні інтереси, у безпечному місці для комфортного життя.

 

Про проєкт

Наші мешканці формуватимуть проактивну спільноту добросусідства, де цінностями є відповідальність та відкритість до співпраці. Жителям IT Village не байдужий простір за межами власного двору, вони спільно опікуватимуться територією всього містечка і нестимуть відповідальність за його стан та вигляд. 

Після початку повномасштабного вторгнення безпека стала одним з основних пріоритетів IT Village. Кожен тип будинку, який доступний у проєкті, має можливість доукомплектації надійним укриттям на етапі проєктування чи навіть на ранніх етапах будівництва.

 

Переваги проєкту
Спільнота
IT Village побудаваний на принципах добросусідства, де мешканці спілкуються та проводять багато часу разом. Твоїми сусідами будуть люди твого кола, з якими почуваєшся комфортно як на роботі, так і поза нею.
Безпека
Сучасні технології в IT Village та цілодобова охорона житлового простору допомагають почуватися безпечно. Крім того, в IT Village гарантією безпеки є люди довкола. Довіра до сусідів, яких ти знаєш та “сусідська варта” створять відчуття повної безпеки для твоєї сім’ї та майна.
Комфорт
Ми подбали про все необхідне для приємного життя – велодоріжки на території простору, парк для прогулянок та ідеальну дорогу до твого дому. В ІT Village є все необхідне для комфортного пересування, відпочинку та активностей поза домом.
Свобода рішень
Однією із цінностей проєкту є можливість впливати на те, як виглядатиме твій дім. В IT Village ми враховуємо твої побажання на всіх етапах: ти можеш обрати ділянку, її розмір, та тип будинку серед 5 можливих. Спільно з сусідами ти також можеш впливати на вигляд навколишнього простору.
Можливість жити в красивому місці
Заміський простір розташований у мальовничій локації поруч з озером Наварія, оточений просторими зеленими полями та хвойним лісом. Живописний вид з вікна щоранку надихатиме тебе на продуктивний робочий день.
Можливість розтермінування
Ми робимо усе, щоб IT Village став омріяною домівкою для кожної сім’ї. Для твого комфорту ми пропонуємо безвідсоткове розтермінування з індивідуальним графіком платежів.

 

Типи будинків

IT Village – це простір, естетичний у всьому: 5 типів будинків різняться за поверховістю та плануванням, проте об’єднані однією концепцією стилю, що створює органічну картину. До всіх будинків ведуть мощені під’їзні дороги, а довкола простору є тротуари та велодоріжки. Тут не буде нічого, що псуватиме естетику простору та заважатиме тобі насолоджуватись життям серед краси та природи.

 

Тип 1

Розмір будинку першого типу – 124 м.кв, розмір ділянки – 3,3 сот. В будинку передбачено 2 спальні та 1 гостьова на 2-му поверсі. Вітальня та кухня-їдальня на першому поверсі та окремий санвузол на 2-ох поверхах. Перший тип будинку також передбачає навіс на 1 автомобіль та відкриту терасу.

Тип 2

Другий тип – одноповерховий будинок розміром 149 м.кв та ділянкою – 0,07 га. У будинку передбачено 2 спальні, вітальня, кухня-їдальня, кладова, гардеробна, тераса та навіс на 2 автомобілі.

Тип 3

Якщо у вас велика сім’я, радимо розглядати варіанти, починаючи з третього типу. На площі будинку 186 м.кв на 2-му поверсі передбачено 3 спальні, а на 1-му – вітальню та кухню-їдальню. Будинок має ділянку 0,07 га, навіс на 2 автомобілі та 2 тераси, одна з яких на 2-му поверсі.

Тип 4

Четвертий тип – будинок розміром 202,2 м.кв та ділянкою 0,09 га. Крім 3-ох спалень цей тип будинку додатково передбачає кабінет. Більша площа також дозволяє побудувати гараж на 2 автомобілі та 2 тераси, одна з яких крита.

Тип 4+

Якщо ви не хочете обмежувати себе у площі, обирайте будинок розміром 222,8 м.кв та ділянкою 0,09 га. У будинку цього типу 3 спальні та кабінет, які знаходитимуться на 2-му поверсі. На першому – вітальня, кухня та гардеробна. Крім цього, цей тип будинку включає гараж на 2 автомобілі, та 2 тераси, одна з яких крита.

Умови участі

Мешканцем містечка для ІТ-спеціалістів може стати кожен працівник тех-сфери.

 

  • Обирай тип будинку
  • Оплати вступний членський внесок
  • Обирай метод оплати та розтермінування
  • Підпиши договір

Бажаєш жити серед спільноти однодумців?

Скопійовано!