17 Грудня, 2019
Час читання: 5 хв.

Львівський ІТ Кластер Нагородив Найактивніші Компанії

Добігає до кінця 2019 рік. Тому, традиційно, ми підбиваємо підсумки діяльності Львівського ІТ Кластера. Станом на кінець 2019 року Кластер об’єднує 95 ІТ-компаній та понад 16 тисяч ІТ-спеціалістів. У 2019 Кластер запустив 5 інноваційних бакалаврських програм в ЛНУ ім.І.Франка, стартував два нові проєкти – IT Village та Lviv Tech Angels, успішно провів масштабну конференцію IT Arena, а також нагородив найактивніших членів. Чим ще відзначився 2019 рік для Львівського ІТ Кластера? Далі — детально про всі досягнення.

 

Цьогоріч Львівський ІТ Кластер вперше нагородив найактивніші компанії-учасниці під час Загальних Зборів Кластера у п’ятницю, 13 грудня. У номінації “Proactive Member” перемогла компанія SoftServe, адже бере участь в абсолютно всіх проєктах Кластера. Нагороду “Best Team Player” отримав Intellias за надійну і стабільну підтримку. Звання “Icebreaker” дісталося компанії N-iX за те, що мотивує всіх довкола і першою вірить в успіх проєктів Кластера. Компанія PLVision за свій вклад в освіту отримала відзнаку “Academic High Achiever”. ELEKS, що відрізняється з-поміж інших сильним і дружнім ком’юніті, став “IT Club Champion”. Компанія Forbytes отримала нагороду в номінації “Best Neighbour”, тому що рекордна кількість працівників компанії мешкатиме у заміському просторі IT Village. У номінації “Newsmaker of the Year” переміг EPAM, адже компанія стала головною зіркою випусків нашого друкованого журналу ІТІD.

 
1 / 4

Освіта

 

Освіта є одним з головних напрямків роботи Львівського ІТ Кластера. В рамках проєкту ІТ Expert Кластер запустив в ЛНУ ім. І.Франка 5 інноваційних програм: Кібербезпека, Програмна Інженерія, Статистичний аналіз даних, Сенсорні та діагностичні електронні системи, Управління персоналом в публічній сфері та бізнес-структурах. Також відкрили ІоТ лабораторію в Національному університеті “Львівська Політехніка”. Крім того, у 2019 вперше провели Tech Battle змагання студентських інноваційних проєктів. Переможцем стала команда з УКУ Fencing Assistant, яка придумали рішення для спортсменів-фехтувальників. На розвиток своєї ідеї студенти отримали 25 тисяч грн. В межах проєкту IT Future, для 30 шкіл Львова і області ми провели екскурсії кращими ІТ-компаніями міста. В межах проєкту IT Challenge ми організували змагання для талановитих школярів. Переможцем став учень середньої загальноосвітньої школи №9 у Львові Олександр Оглашенний. На розвиток свого проєкту — роботизованої руки — він отримав 10 тисяч грн винагороди та техніку для комп’ютерного класу своєї школи.
 

Інфраструктура

 

ІТ Park – найбільший інфраструктурний проєкт Львівського ІТ Кластера, який у майбутньому стане осередком ІТ-індустрії міста та місцем концентрації для понад 10 тисяч ІТ-спеціалістів. Цього року Львівський ІТ Кластер підписав попередні договори оренди з першими резидентами парку під час конференції ІТ Jazz у червні. Серед них – ключові лідери ІТ-індустрії міста, компанії – SoftServe, Perfectial, Intellias, GlobalLogic, N-iX. Окрім того, Кластер почав працювати над концепцією Innovation Labs Complex, яку планує завершити та оприлюднити наступного року.

 

IT Village це ще один амбітний проєкт Львівського ІТ Кластера. Ми створюємо комфортний житловий простір за містом для ком’юніті ІТ-спеціалістів, згідно останніх технологічних тенденцій. У квітні стартував проєкт, і на кінець року вже розпочали другий етап будівництва будинків, 30 котеджів готові до накриття, 37 будинків вже продано.

 

IT Club

Цього року до нашої програми лояльності ІТ Club долучилося 217 нових партнерів та більше 5 тисяч користувачів мобільного додатку, з них – понад 2,5 тисячі з Одеси і Києва. Також ми оновили мобільний додаток і створили веб-сайт ІТ Club Loyalty.

 

Події

 

Наприкінці вересня у Львові пройшла наймасштабніша тех подія року, ІТ Arena, яка зібрала 3816 відвідувачів з 30 країн, 104 представників медіа, 120 стартапів, щоб обговорити негативні та позитивні сторони розвитку технологій. Спікерами події стали експерти з компаній Microsoft, Spotify, The Number 1 Agency, UiPath, Ajax Systems та багато інших. Традиційно, відбувся IT Arena Startup Competition, чий загальний призовий фонд склав рекордних $96,000. Переможцями змагання стали Legal Nodes – це онлайн асистент, що допомагає компаніям визначити і задовольнити юридичні потреби. На розвиток своєї справи вони отримали $10,000.

 

Вже четверта за рахунком конференція ІТ Jazz, що відбулася в рамках Leopolis Jazz Fest у червні, зібрала 136 відвідувачів: лідерів ІТ-компаній, представників влади та інвесторів. На заході відбулися дві ключові події: підписання договорів орендарів Innovation District IT Park і презентація нового проєкту від Львівського ІТ Кластера – Lviv Tech Angels.

 
1 / 4

Промоційні проєкти

 

ITID Lviv– щоквартальний англомовний друкований журнал про ІТ-індустрію і представників ІТ-спільноти міста. Проект стартував у 2017 році і продовжує набирати обертів. У 2018 році було видано 4 випуски, в яких порушувались найактуальніші питання розвитку глобальної технологічної індустрії, а також особливості розвитку галузі в Україні та Львові зокрема. Серед тем журналу – екологічні технології, життя в період стресу, корпоративні інновації, ведення ІТ-бізнесу у Львові, тощо. Журнал збільшив також місця своєї присутності, на сьогодні його можна знайти у 97 кращих закладах міста.

 

Четвертий рік поспіль Львівський ІТ Кластер разом з соціологічною агенцією “Fama” проводить опитування серед ІТ-спеціалістів. Цьогоріч у дослідженні взяло участь 820 ІТ-спеціалістів. Згідно з результатами дослідження, ІТ-індустрія міста швидко росте та розвивається і кількість ІТ-спеціалістів сягнула 25000, кількість компаній – 416, а економічний оборот перевищив 1 млрд доларів.

 

IT Law Department

 

IT Law Department Львівського ІТ Кластера надає юридичну підтримку для всіх проєктів і компаній, які є учасницями кластера. Цього року ми організували 12 зустрічей з підприємцями,  IT Law Department надав 130 консультацій учасникам кластера. Крім того, ми запустили онлайн сервіс “Ask your lawyer”, що діє 24/7.

 

Найновіші проєкти

 

Lviv Tech Angles – це новий проєкт Львівського ІТ Кластера, який розвиватиме стартап культуру Львова і України, закритий клуб інвесорів займатиметься інвестиціями в успішні та перспективні українські бізнес-ідеї. На сьогодні в клубі є вже 5 учасників. Очолює його Михайло Пузраков, COO та Co-Founder компанії Intellias. Проект запустили у червні цього року під час конференції IT Jazz. Представники клубу брали участь у складі журі на IT Arena Startup Competition у вересні та з нового року планують активну діяльність.

 

Щороку Львівський ІТ Кластер втілює все масштабніші і амбітні проєкти. У нас ще багато ідей, які ми реалізуємо заради розвитку ІТ-індустрії у Львові та в Україні.
Поділитися статтею:
Львівський ІТ Кластер Нагородив Найактивніші Компанії

Добігає до кінця 2019 рік. Тому, традиційно, ми підбиваємо підсумки діяльності Львівського ІТ Кластера. Станом на кінець 2019 року Кластер об’єднує 95 ІТ-компаній та понад 16 тисяч ІТ-спеціалістів. У 2019 Кластер запустив 5 інноваційних бакалаврських програм в ЛНУ ім.І.Франка, стартував два нові проєкти – IT Village та Lviv Tech Angels, успішно провів масштабну конференцію IT Arena, а […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lvivskyj-it-klaster-nagorodyv-najaktyvnishi-kompaniyi_62f9d3b6d90a0.png
Скопійовано!