18
номерів журналу
20k
читачів
100+
місць дистрибуції

Про проект

Прагнучи надихнути місцевих мешканців та гостей міста досягненням львівської ІТ-сфери, у 2017 році Львівський ІТ Кластер стартував друковане видання ITID Lviv. ITID Lviv щоквартальний журнал, основний фокус якого це люди, що працюють з найновішими технологіями в нашому місті та є частиною глобального світу інновацій.

Львів є важливим ІТ-центром як України, так і Східної Європи. ITID Lviv показує історичний та туристичний Львів з іншої сторони, спілкуючись із його талановитими мешканцями та розповідаючи про майбутнє, яке вже створюють тут. За допомогою інтерв’ю з лідерами індустрії, блогів від тех-професіоналів та досвід стартапів ITID Lviv допомагає розкрити потенціал Львова як перспективного міста з великими можливостями для бізнесу та комфортними умовами життя.

ITID Lviv виходить щоквартально накладом 3000 примірників та безкоштовно розповсюджується в офісах компаній-учасників Кластеру, ресторанах, кафе, готелях, коворкінгах та навчальних центрах міста, а також в Львівській міській раді, Центрі туристичної інформації та аеропорту. У зв’язку з пандемією коронавірусу, ITID Lviv відтепер доступний онлайн.

ITID Lviv #18. Tech Frontline

mag-1
Читати журналУ зв’язку з російським вторгненням, українські технологічні компанії трансформують свій бізнес та призупиняють проекти, щоб зосередитись на підтримці працівників, які змушені покинути рідні міста. ITID Lviv також змінив свій формат. Цього разу ми не ділитимося історіями про захоплюючі локальні технологічні проекти, а розповідаємо про те, як війна вплинула на технологічну галузь України. Спеціальний випуск ITID Lviv познайомить вас зі змінами робочого простору, розповість про волонтерські ініціативи, проекти з кібербезпеки та особисті історії релокейту.

У цьому випуску ми розповідаємо про топ-менеджерів місцевих технологічних компаній. Чи бояться клієнти продовжувати співпрацю в Україні? Чи втрачають місцеві постачальники технологічних послуг свої проекти? Наскільки тех-компанії повернулися до роботи? Це лише деякі з питань, на які ми спробуємо відповісти у спеціальному випуску. Також ми поговоримо з Володимиром Шевчиком, СЕО Indeema Software, який приєднався до військ територіальної оборони, щоб допомогти протистояти агресору в нашому рідному місті. В цьому випуску є також ексклюзивні історії про незламний дух українського народу, і ми вважаємо, що їх потрібно почути в ці неспокійні часи.

ITID Lviv #17. A New Angle on Fintech

mag-1
Читати журналЗгідно з останніми даними Deloitte, глобальні інвестиції у фінтех склали 36,2 мільярда доларів у третьому кварталі 2021 року. Це на 153% більше ніж рік тому і, загалом –‌ це найбільша сума інвестицій у фінтех-індустрію з 1998 року. Безсумнівно, ми входимо в нову еру цифрового світу, де інтерактивні сервіси для клієнтів радше стандарт, ніж виняток. Останній випуск ITID Lviv за 2021 рік заглиблюється в наступну хвилю фінтех-революції.

Ми досліджуємо останні тренди у фінтех-індустрії, спілкуємося з однією із найвпливовіших експерток у банківській галузі, розбираємо концепцію блокчейну, говоримо про інноваційні рішення для необанків майбутнього і не тільки. У грудневому випуску ми наголошуємо на важливості фінансової грамотності та спілкуємося з людьми, які вже почали дотримуватися принципів Fat FIRE на шляху до виходу на пенсію. Пенсія в 35 років –‌ це міф чи реальність? Чи повинен CFO бути в курсі останніх технологічних новинок? Як просувати digital product design в регіоні MENA? Читайте, щоб дізнатися відповіді на ці та інші запитання.

ITID Lviv #16. Build/launch/innovate

mag-1
Читати журналБез перебільшень, за останні кілька років в Україні відбувся справжній стартап-бум. У нас є стартапи-єдинороги, наприклад, Grammarly, та безліч менших компаній, які гордо завойовують місцеві та глобальні ринки. Жовтневий випуск ITID Lviv приділяє пильну увагу українській стартап-екосистемі, спілкуючись із людьми, які займаються її розвитком у Львові. З нагоди 30-го Дня Незалежності України, ми розглядаємо 30 найяскравіших та найгучніших стартапів країни, поділивши їх на основі сталого розвитку, досвіду продажу та перспектив зростання.

Саме в жовтні, у Львові проходить одна з ключових стартап-подій країни – Startup Competition, змагання організовані в рамках IT Arena. Поки ми чекаємо на свіжі та інноваційні ідеї від учасників заходу, ITID Lviv ділиться історіями про стартап-культуру, співпрацю та проекти в місцевих технологічних компаніях. Головна тема ITID Lviv у жовтні – впровадження інновацій, розвиток та запуск стартапів, отож, пориньте у світ технологій разом з жовтневим ITID Lviv.

ITID Lviv #15. Everything Design

mag-1
Читати журналДизайн переслідує нас, куди б ми не пішли: коли ми відкриваємо мобільний додаток, вмикаємо телевізор або купуємо будь-що. Всі товари, якими ми користуємось розробляла команда графічних або UX/UI дизайнерів. З розвитком технологій дизайн також еволюціонує. Яка нова реальність дизайну? Як змінюється роль дизайнера? І в чому секрет створення сильних дизайн-команд? Липневий номер ITID Lviv досліджує дизайн (і не тільки), демонструючи найцікавіші проекти, ідеї та людей у нашому місті.

Ми познайомимо вас зі складними дизайнерськими рішеннями в галузі охорони здоров’я, розглянемо концепцію доступного дизайну та представимо вам захоплюючі проекти місцевих дизайнерів. Прагнучи розкрити виклики та можливості в дизайні, ми ділимось особистою історією швидкої зміни кар’єри від Senior QA до Junior UX. Цей номер присвячується людям, які працюють над тим, щоб наше майбутнє було кращим, сміливішим та яскравішим. Тепер ваша черга познайомитись з ними!

ITID Lviv #14. Progressive communities

mag-1
Читати журналМи живемо в незвичайні часи. Закінчення пандемії ще зовсім не видно, вірус продовжує мутувати, а процес вакцинації, здається, не зовсім контролюється. В ці дні, часто ізольовані від своїх друзів, сім’ї чи можливості подорожувати, ми знаходимо єдність у менших спільнотах – сусідів, групах для саморозвитку чи професійних спільнотах. Також можна об’єднуватись заради глобальних цілей, як, наприклад, трансформаційні зміни в суспільстві. Весняний випуск ITID Lviv відзначає силу спільноти в нашому місті.

Цього разу ми заглиблюємось глибше в суть нашої організації, розмірковуючи про минулі досягнення та заглядаючи у майбутнє. Від модернізації технічної освіти до будівництва інфраструктурних проектів, ми знайомимо вас з ідеями, які лежать в основі Львівського ІТ Кластеру та людьми, які за ними стоять. Незважаючи на турбулентність часів, ми продовжуємо будувати спільноту ефективних лідерів, які прагнуть перетворити Львів на справжній технологічний центр.

ITID Lviv #13. Everything remote

mag-1
Читати журналЗазвичай, грудень – це місяць, коли ми підсумовуємо рік, що минає, розмірковуємо про свої досягнення та стан тех-індустрії, а також робимо прогнози на наступний рік. Але 2020 рік зовсім інший. Цей рік, буквально, перевернув сотні глобальних бізнесів та економік з ніг на голову, змінивши або поставивши на паузу чимало звичних активностей з нашого повсякденного життя.   Вже більше, ніж вісім місяців, як робота з дому стала не опцією, а необхідністю. Все ж, віддалений світ, здається працює.

Грудневий випуск ITID Lviv – про те, як ми адаптувались. Від трансформації традиційних офісів до діджиталізації цілих галузей, ми поговорили з людьми, яких зачепили ці зміни та тими, хто розглядає кожну кризу, як можливість. Цього разу ми познайомимо вас з найперспективнішими українськими стартапами та місцевими датасаєнтистами, які працюють над проектом потенційного глобального єдинорога. А також, поділимось історіями адаптації бізнесу в умовах, що дуже швидко змінюються. Останній в цьому році випуск ITID Lviv також представить попередні результати нашого щорічного дослідження місцевої ІТ-індустрії – IT Research 5.0.

ITID Lviv #12. Reloaded

mag-1
Читати журналПандемія коронавірусу все ще триває. Станом на липень 2020, у світі від нової хвороби постраждали близько 14 мільйонів людей, а тисячі – померли. Поки світ очікує на появу вакцини від COVID-19, люди пристосовуються до життя у новій реальності. Світ потребував перезавантаження і отримав його, а нам не залишається нічого іншого, окрім як прийняти це. Компанії, які запроваджують віддалену роботу; бізнеси, які лише почали ставати успішними: ми вчимось жити у новій реальності щодня.

Липневий номер журналу ITID Lviv досліджує, як місцеві технологічні компанії та професіонали зустріли кризу. Ми дізнаємось про кризові технологічні рішення, розроблені місцевими компаніями; ми розмовляємо з місцевими експертами про їхній карантинний досвід, порівнюємо плюси та мінуси роботи з дому, намагаємось передбачити чи має робота з дому право на життя і після завершення пандемії.

ITID Lviv #11. Hope amid crisis

mag-1
Читати журналСвіт змінився до невпізнаваності за останні кілька тижнів. Пандемія вразила більшість із нас неочікувано, змушуючи мільйони людей залишитись вдома та пристосовуватись до нового способу життя та режиму роботи, а інших – шукати нову. І хоч ITID Lviv не зможе відповісти на запитання чи світ ще буде таким як раніше, березневий номер журналу – про те, як повсякденні зміни впливають на наше життя та точно продожуватимуть це робити.

Стати всесвітньо відомим, перш ніж закінчити школу, перейти в діджитал на державному рівні та зробити Wi-Fi доступним навіть тисячі кілометрів над землею – речі які не могли бути дійністю раніше. Традиційно, слідкуючи за подіями, що відбуваються в світі, ми зосереджуємось на проектах та ідеях, що формують наше місто – Львів. Ми дізнаємося, як технологічний бізнес може бути соціально відповідальним, чому культурна компетентність важлива та над якими проектами працюють команди місцевих інженерів.

ITID Lviv #10. The age of stress

mag-1
Читати журналПротягом життя, середньостатична людина проводить понад 90 000 годин на роботі; перед нами часто постає проблема пошуку балансу між професійним, особистим та соціальним життям. Зв’язок технологій зі стресом має два аспекти: технологічний прогрес сприяє постійному відволіканню, розладам сну, соціальному порівнянню, тривозі через cтрах щось пропустити, тощо. З іншого боку, технології допомагають вирішити низку глобальних проблем – від навколишнього середовища до охорони здоров’я. Користуючись можливістю, ми адресуємо проблеми стресу на робочому місці та вигорання.Грудневий випуск ITID Lviv досліджує як технології впливають на добробут та ментальне здоров’я працівників, з акцентом на вимогливість до робочої культури в технологічних компаніях. Прагнучи знайти способи як боротися зі стресом, пов’язаним з роботою, ми розмірковуємо над тим, як технології можуть допомогти нам впоратися з сучасним стилем життя, розмовляємо з професіоналами, які присвятили своє життя технологічній галузі, і намагаємось передбачити, як технології змінять нашу роботу, підходи до креативності та споживання вже в найближчому майбутньому.

Новини проекту

Інші новини