12
номерів журналу
20k
читачів
100+
місць дистрибуції

ITID Lviv

Журнал про ІТ-індустрію Львова

Про проект

Прагнучи надихнути місцевих мешканців та гостей міста досягненням львівської ІТ-сфери, у 2017 році Львівський ІТ Кластер стартував друковане видання ITID Lviv. ITID Lviv щоквартальний журнал, основний фокус якого це люди, які працюють з найновішими технологіями в нашому місті та є частиною глобального світу інновацій.

Львів є важливим ІТ-центром як України, так і Східної Європи. ITID Lviv показує історичний та туристичний Львів з іншої сторони, спілкуючись із його талановитими мешканцями та розповідаючи про майбутнє, яке вже створюють тут. Через інтерв’ю з лідерами індустрії, блоги від тех-професіоналів та досвід стартапів ITID Lviv допомагає розкрити потенціал Львова як перспективного міста з великими можливостями для бізнесу та комфортними умовами життя.

ITID Lviv виходить щоквартально накладом 3000 примірників та безкоштовно розповсюджується в офісах компаній-учасників Кластеру, ресторанах, кафе, готелях, коворкінгах та навчальних центрах міста, а також в Львівській міській раді, Центрі туристичної інформації та аеропорту. У зв’язку з пандемією коронавірусу, ITID Lviv відтепер доступний онлайн.

ITID Lviv #13. Everything remote

mag-1
Читати журналЗазвичай, грудень – це місяць, коли ми підсумовуємо рік, що минає, розмірковуємо про свої досягнення та стан тех-індустрії, а також робимо прогнози на наступний рік. Але 2020 рік зовсім інший. Цей рік, буквально, перевернув сотні глобальних бізнесів та економік з ніг на голову, змінивши або поставивши на паузу чимало звичних активностей з нашого повсякденного життя.   Вже більше, ніж вісім місяців, як робота з дому стала не опцією, а необхідністю. Все ж, віддалений світ, здається працює.

Грудневий випуск ITID Lviv – про те, як ми адаптувались. Від трансформації традиційних офісів до діджиталізації цілих галузей, ми поговорили з людьми, яких зачепили ці зміни та тими, хто розглядає кожну кризу, як можливість. Цього разу ми познайомимо вас з найперспективнішими українськими стартапами та місцевими датасаєнтистами, які працюють над проектом потенційного глобального єдинорога. А також, поділимось історіями адаптації бізнесу в умовах, що дуже швидко змінюються. Останній в цьому році випуск ITID Lviv також представить попередні результати нашого щорічного дослідження місцевої ІТ-індустрії – IT Research 5.0.

ITID Lviv #12. Reloaded

mag-1
Читати журналПандемія коронавірусу все ще триває. Станом на липень 2020, у світі від нової хвороби постраждали близько 14 мільйонів людей, а тисячі – померли. Поки світ очікує на появу вакцини від COVID-19, люди пристосовуються до життя у новій реальності. Світ потребував перезавантаження і отримав його, а нам не залишається нічого іншого, окрім як прийняти це. Компанії, які запроваджують віддалену роботу; бізнеси, які лише почали ставати успішними: ми вчимось жити у новій реальності щодня.

Липневий номер журналу ITID Lviv досліджує, як місцеві технологічні компанії та професіонали зустріли кризу. Ми дізнаємось про кризові технологічні рішення, розроблені місцевими компаніями; ми розмовляємо з місцевими експертами про їхній карантинний досвід, порівнюємо плюси та мінуси роботи з дому, намагаємось передбачити чи має робота з дому право на життя і після завершення пандемії.

ITID Lviv #11. Hope amid crisis

mag-1
Читати журналСвіт змінився до невпізнаваності за останні кілька тижнів. Пандемія вразила більшість із нас неочікувано, змушуючи мільйони людей залишитись вдома та пристосовуватись до нового способу життя та режиму роботи, а інших – шукати нову. І хоч ITID Lviv не зможе відповісти на запитання чи світ ще буде таким як раніше, березневий номер журналу – про те, як повсякденні зміни впливають на наше життя та точно продожуватимуть це робити.

Стати всесвітньо відомим, перш ніж закінчити школу, перейти в діджитал на державному рівні та зробити Wi-Fi доступним навіть тисячі кілометрів над землею – речі які не могли бути дійністю раніше. Традиційно, слідкуючи за подіями, що відбуваються в світі, ми зосереджуємось на проектах та ідеях, що формують наше місто – Львів. Ми дізнаємося, як технологічний бізнес може бути соціально відповідальним, чому культурна компетентність важлива та над якими проектами працюють команди місцевих інженерів.

ITID Lviv #10. The age of stress

mag-1
Читати журналПротягом життя, середньостатична людина проводить понад 90 000 годин на роботі; перед нами часто постає проблема пошуку балансу між професійним, особистим та соціальним життям. Зв’язок технологій зі стресом має два аспекти: технологічний прогрес сприяє постійному відволіканню, розладам сну, соціальному порівнянню, тривозі через cтрах щось пропустити, тощо. З іншого боку, технології допомагають вирішити низку глобальних проблем – від навколишнього середовища до охорони здоров’я. Користуючись можливістю, ми адресуємо проблеми стресу на робочому місці та вигорання.Грудневий випуск ITID Lviv досліджує як технології впливають на добробут та ментальне здоров’я працівників, з акцентом на вимогливість до робочої культури в технологічних компаніях. Прагнучи знайти способи як боротися зі стресом, пов’язаним з роботою, ми розмірковуємо над тим, як технології можуть допомогти нам впоратися з сучасним стилем життя, розмовляємо з професіоналами, які присвятили своє життя технологічній галузі, і намагаємось передбачити, як технології змінять нашу роботу, підходи до креативності та споживання вже в найближчому майбутньому.

Новини проекту

Інші новини