Роль MindCraft.ai у розвитку ШІ та Data Science в Україні
Ми поспілкувалися зі співзасновником та операційним директором MindCraft.ai Назаром Савченком про компанію, бізнес-процеси та найцікавіші проєкти.
Читати статтю
Вибрані статті ITID
Більше статтей ITID
№22
DECADE IN TECH

З кожним роком штучний інтелект все більше інтегрується у наше життя, допомагаючи мільйонам людей у всьому світі автоматизувати рутинні завдання та економити цінні ресурси. Чи забере ШІ в людей роботу, або навпаки допомагатиме нам стати більш продуктивними – дискусії тривають. Ми звернулися до спеціалістів місцевих техкомпаній, щоб дізнатися їхню думку про це. У вересневому номері ITID поговоримо ризики та переваги ШІ, на які потрібно звернути увагу.

№21
FROM HIRE TO INSPIRE

Найважливішими в кожній технологічній компанії є люди – засновники, інженери, дизайнери, маркетологи та інші. Однак основу системи завжди закладають HR-менеджери, забезпечуючи баланс між цінностями співробітників та культурою компанії. В ITID Lviv #21 ми обговоримо роль HR-спеціалістів в місцевих технологічних компаніях та дізнаємось, як вони адаптуються до умов, які швидко змінюються, як-от повномасштабне вторгнення, глобальна економічна рецесія та бум ШІ.

№20
HEALTH+TECH

В часи, коли війна продовжує спустошувати нашу країну, неможливо переоцінити важливість здоров’я, як фізичного, так і ментального. Війна, безсумінвно, вплинула на кожного з нас. Важко спрогнозувати, який вплив на наше здоров’я матимуть події, свідками яких ми є сьогодні. У грудневому випуску ITID Lviv ми хочемо зосередити увагу на тому, як пов’язані індустрії охорони здоров’я та технологій.

Ми розповідаємо про комплексні рішення та найуспішніші українські стартапи у сфері медичних технологій, знайомимо вас із проєктами, над якими працюють місцеві спеціалісти, першим україномовним додатом для медитацій та чат-ботом, який надає психологічну підтримку підліткам та багато іншого. Ми поспілкувалися з експертом галузі, який працює в компанії, що розробляє індивідуальні імпланти для людей, поранених на війні. Технології, безумовно, змінюють індустрію охорони здоров’я і ми запрошуємо вас пересвідчитись у цьому на сторінках ITID Lviv.

№19
WIRED TO LEARN

Впродовж дев’яти років вересень – надзвичайно насичена пора для нашої команди. Тех-ентузіасти з усієї країни та з-за кордону зустрічаються у Львові на IT Arena – тех-конференції, яка об’єднує представників індустрії для обговорення майбутнього технологій. Масштаб події в цьому році зменшився у зв’язку з війною, що триває. Однак, IT Arena поставила перед собою амбітну мету – зібратися разом, щоб подумати, як індустрія може допомогти країні перемогти у війні. Вересневий випуск ITID Lviv підкреслює важливість тех-освіти, розповідає про найцікавіші проєкти в EdTech та продовжує стежити за тим, як місцеві технологічні компанії ведуть бізнес під часи війни.

Цього разу ITID Lviv обговорить майбутнє освіти в епоху Web 3.0, розповість про те, як досягти успіху у власній роботі, та одночасно бути ментором для колег та студентів. Ми дізнаємося, як платформа EdTech, яку розробили у Львові трансформує освіту в усьому регіоні. Майбутнє EdTech може здатися не близьким, але воно безперечно захоплююче. Обкладинка цього випуску ITID Lviv створена за допомогою ШІ від Midjourney.

№18
TECH FRONTLINE

У зв’язку з російським вторгненням, українські технологічні компанії трансформують свій бізнес та призупиняють проєкти, щоб зосередитись на підтримці працівників, які змушені покинути рідні міста. ITID Lviv також змінив свій формат. Цього разу ми не ділитимося історіями про захоплюючі локальні технологічні проєкти, а розповідаємо про те, як війна вплинула на технологічну галузь України. Спеціальний випуск ITID Lviv познайомить вас зі змінами робочого простору, розповість про волонтерські ініціативи, проєкти з кібербезпеки та особисті історії релокейту.

У цьому випуску ми розповідаємо про топ-менеджерів місцевих технологічних компаній. Чи бояться клієнти продовжувати співпрацю в Україні? Чи втрачають місцеві постачальники технологічних послуг свої проєкти? Наскільки тех-компанії повернулися до роботи? Це лише деякі з питань, на які ми спробуємо відповісти у спеціальному випуску. Також ми поговоримо з Володимиром Шевчиком, СЕО Indeema Software, який приєднався до військ територіальної оборони, щоб допомогти протистояти агресору в нашому рідному місті. В цьому випуску є також ексклюзивні історії про незламний дух українського народу, і ми вважаємо, що їх потрібно почути в ці неспокійні часи.

№17
A NEW ANGLE ON FINTECH

За даними Deloitte, глобальні інвестиції у фінтех склали $36,2 мільярда у третьому кварталі 2021 року. Це на 153% більше, ніж торік і, загалом –‌ це найбільша сума інвестицій у фінтех-індустрію з 1998 року. Ми входимо в нову цифрову еру, де інтерактивні сервіси радше норма, ніж виняток. В цьому випуску обговоримо тренди фінтех-індустрії, поспілкуємося з однією із найвпливовіших експерток у банківській галузі, розберемо концепцію блокчейну та інноваційні рішення для необанків майбутнього.

№16
BUILD/LAUNCH/INNOVATE

Без перебільшень, за останні кілька років в Україні відбувся справжній стартап-бум. У нас є стартапи-єдинороги, такі як Grammarly, та безліч менших компаній, які гордо завойовують місцеві та глобальні ринки. Жовтневий випуск ITID Lviv розповідає про українську стартап-екосистему та про людей, які розвивають її у Львові. З нагоди 30-го Дня Незалежності України, ми розглядаємо 30 найяскравіших стартапів країни, поділивши їх на основі сталого розвитку, досвіду продажу та перспектив зростання.

№15
EVERYTHING DESIGN

Липневий номер ITID Lviv досліджує тему дизайну та розповідає про найцікавіші проєкти та ідеї, а також людей, які їх створюють. Ми познайомимо вас зі складними дизайнерськими рішеннями в галузі охорони здоров’я, розглянемо концепцію доступного дизайну та представимо вам захоплюючі проєкти місцевих дизайнерів. Цей номер присвячується людям, які працюють над тим, щоб наше майбутнє було кращим, сміливішим та яскравішим.

№14
PROGRESSIVE COMMUNITIES

В часи пандемії, коли вірус продовжує мутувати, процес вакцинації не зовсім контролюється і часто ми ізольовані від друзів, сім’ї та можливості подорожувати, ми знаходимо єдність у менших спільнотах – сусідів, групах для саморозвитку чи професійних спільнотах. Весняний випуск ITID Lviv розповідає про важливість та роль спільноти в нашому місті. Також ми заглибимость в суть нашої організації, розмірковуємо про минулі досягнення та заглядаємо у майбутнє.

№13
EVERYTHING REMOTE

Зазвичай, грудень – це місяць, коли ми підсумовуємо рік, що минає, розмірковуємо про свої досягнення та стан тех-індустрії, а також робимо прогнози на наступний рік. Але 2020 рік зовсім інший. Цей рік, буквально, перевернув сотні глобальних бізнесів та економік з ніг на голову, змінивши або поставивши на паузу чимало активностей з нашого повсякденного життя. Грудневий випуск ITID Lviv – про те, як ми адаптувались до умов, що дуже швидко змінюються.

№12
RELOADED

Пандемія коронавірусу все ще триває. Поки світ очікує на появу вакцини від COVID-19, люди пристосовуються до життя у новій реальності. Липневий номер ITID Lviv досліджує, як місцеві технологічні компанії зустріли кризу. Ми дізнаємось про кризові технологічні рішення компаній та їхній карантинний досвід, порівняємо плюси та мінуси роботи з дому, та спробуємо передбачити чи має робота з дому право на життя і після завершення пандемії.

№11
HOPE AMID CRISIS

Стати всесвітньо відомим, перш ніж закінчити школу, перейти в діджитал на державному рівні та зробити Wi-Fi доступним навіть тисячі кілометрів над землею – речі які не могли бути дійністю раніше. У цьому випуску ITID Lviv ми зосереджуємось на проєктах та ідеях, що формують наше місто – Львів. Ми дізнаємося, як технологічний бізнес може бути соціально відповідальним, чому культурна компетентність важлива та над якими проєктами працюють команди місцевих інженерів.

№10
THE AGE OF STRESS

Протягом життя, середньостатична людина проводить понад 90 000 годин на роботі; перед нами часто постає проблема пошуку балансу між професійним, особистим та соціальним життям. Грудневий випуск ITID Lviv досліджує як технології впливають на добробут та ментальне здоров’я працівників. Шукаючи способи боротьби зі стресом, пов’язаним з роботою, ми розмірковуємо над тим, як технології можуть допомогти нам впоратися з сучасним стилем життя.

Інші випуски ITID:
№22
DECADE IN TECH
№21
FROM HIRE TO INSPIRE
№20
HEALTH+TECH
№19
WIRED TO LEARN
№18
TECH FRONTLINE
№17
A NEW ANGLE ON FINTECH
№16
BUILD/LAUNCH/INNOVATE
№15
EVERYTHING DESIGN
№14
PROGRESSIVE COMMUNITIES
№13
EVERYTHING REMOTE
№12
RELOADED
№11
HOPE AMID CRISIS
№10
THE AGE OF STRESS
щоквартальний англомовний журнал
Oсновний фокус ITID Lviv — це люди, які працюють з найновітнішими технологіями та є частиною глобального світу інновацій.
21
Номерів журналів
30k
Читачів
100+
Місць дистрибуції
Журнал про ІТ-індустрію Львова
ПРО ПРОЄКТ ITID Lviv
Мета проєкту ITID Lviv

У 2017 році Львівський ІТ Кластер запустив проєкт ITID Lviv – щоквартальне друковане видання, створене, щоб надихати та ділитись досягненням львівської ІТ-сфери.

Журнал виходить накладом 3000 примірників та безкоштовно розповсюджується в офісах компаній-учасників Кластера, ресторанах, готелях, коворкінгах, навчальних центрах міста, Львівській міській раді, Центрі туристичної інформації та аеропорту. ITID Lviv доступний також онлайн.

  • Розкриває історичний та туристичний Львів з іншої сторони – ми розповідаємо про місто, як важливий ІТ-хаб не тільки України, а й Східної Європи.
  • Проводимо інтерв’ю з лідерами ІТ-індустрії, які працюють із найновішими технологіями.
  • Допомагаємо розкрити потенціал Львова, як міста з великими можливостями для бізнесу та комфортними умовами життя.
  • Розповідаємо про цікаві кейси у блогах від тех-експертів та талановитих мешканців нашого міста.
  • Ділимося досвідом запуску стартапів.
Хочете потрапити
у наступний випуск?
Напишіть нам, і ми розкажемо, як це зробити!
Проєкти Львівського ІТ Кластера
Всі проєкти
Скопійовано!