23 Травня, 2022
Час читання: 3 хв.

ТОП спікери та 3000 учасників. Як пройшла профорієнтаційна конференція IT Future Conf

18-19 травня відбулася освітня конференція, яку організував Львівський ІТ Кластер – IT Future Conf. Це дводенна онлайн-подія для освітян, старшокласників, випускників шкіл і всіх, кого цікавить тех-освіта та найкращі в Україні заклади, де можна здобути ІТ-спеціальність.

Конференція об’єднала 10 провідних представників ІТ-індустрії та 3000 тисячі школярів з різних куточків України: Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Харкова, Києва, Дніпра, Мелітополя, Енергодара, Кривого Рогу. Також до онлайн-конференції долучилися учасники з Варшави, Гамбурга, Катовіце, Мюнхена, Познані, Анталії та Лейпцига. Протягом двох днів відбулися 10 лекцій про секрети побудови успішної кар’єри та найкращі навчальні програми для тих, хто хоче реалізувати себе в ІТ. Виступи спікерів стосувалися таких напрямків:

 • Data Science
 • Cybersecurity
 • Hardware Engineering and Robotics
 • DevOps and Project Management
 • Artificial Intelligence
 • UI/UX Design
 • Software Engineering
 • Internet of Things
 • Human resources (HR)

Під час конференції, учасники поставили щонайменше 30 000 питань та коментарів спікерам, щоб дізнатися якомога більше про той напрямок, який зацікавив. Оскільки кожен спікер ІТ Future Conf, насамперед, опирався на власний досвід шляху в ІТ, кожна лекція – це детальна розповідь про те, що треба знати початківцю про ІТ-професії: особливості, поради щодо необхідних знань та навичок та чек-лист із навчальних закладів та програм, завдяки яким можна здобути затребувану ІТ-спеціальність.

fb-8“Для наших школярів останні роки були дуже непростими. Спершу пандемія, дистанційне навчання. Тепер війна. Тому IT Future Conf – наш спосіб підтримати їх. В такі буремні часи легко розгубитися. А ІT Future Conf допоможе старшокласникам та випускникам почуватися більш впевнено у навчанні та виборі майбутньої професії. Сподіваюся, що наступного року проведемо конференцію офлайн”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

На завершення ІТ Future Conf серед учасників розіграли Macbook Air M1. Його виграв дев’ятикласник  зі Львова. Приз надав Silver-партнер конференції – компанія Gameloft.
Gold-партнером IT Future Conf виступила компанія SoftServe.

fb-6
“Поради на перший погляд прості, проте вони допоможуть отримати максимум від навчання:

 • Постійно вчіться. Максимально використовуйте роки в навчальному закладі для того, щоб здобути найбільше знань.
 • Проходьте сертифікацію. Це важливий етап підтвердження кваліфікації. Ця процедура дає змогу краще зрозуміти прикладний рівень кібербезпеки, зрозуміти це працює в світі. Також сертифікація є класним підтвердженням знань для потенційного роботодавця.
 • Не ігноруйте курси. Вони покращують якість знань та допомагають знайти ментора чи спільноту однодумців.
 • Перед вступом, дізнайтеся якомога більше про навчальний заклад та факультет. Дізнайтеся всі особливості викладання, які є дисципліни та з якими компаніями та організаціями співпрацює навчальний заклад,” – ділиться порадами Роман Карпюк, один зі спікерів ІТ Future Conf, CSOC Specialist у SoftServe.

Медіапартнерами події виступили Vector, 24 канал та SPEKA.media.

Ті, хто не встигли долучитися до ІТ Future Conf, мають змогу послухати виступи лекторів за посиланням. Більше про ІТ Future Conf, читайте на сайті конференції.

Львівський ІТ Кластер співпрацює із п’ятьма університетами: ЛНУ ім. І. Франка, НУ “Львівська Політехніка”, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Український Католицький Університет та IT Step University. У трьох із них Кластер оновив та запустив 17 навчальних програм. Більше про них дізнавайтеся за посиланням.

ІТ Future Conf – це частина освітньої ініціативи ІТ Future від Львівського ІТ Кластера, яка покликана ознайомити школярів із ІТ-індустрією.

Поділитися статтею:
ТОП спікери та 3000 учасників. Як пройшла профорієнтаційна конференція IT Future Conf

18-19 травня відбулася освітня конференція, яку організував Львівський ІТ Кластер – IT Future Conf. Це дводенна онлайн-подія для освітян, старшокласників, випускників шкіл і всіх, кого цікавить тех-освіта та найкращі в Україні заклади, де можна здобути ІТ-спеціальність. Конференція об’єднала 10 провідних представників ІТ-індустрії та 3000 тисячі школярів з різних куточків України: Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Харкова, Києва, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d182d0bed0bf-d181d0bfd196d0bad0b5d180d0b8-d182d0b0-3000-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0bad196d0b2-d18fd0ba-d0bfd180d0bed0b9d188d0bbd0b0-d0bf_62f86424ae29b.jpeg
Скопійовано!