ІТ-спільнота Львова не лише фінансово допомагає місту та області у боротьбі з COVID-19, але й власним досвідом та експертністю. В межах благодійного проєкту United for health, ІТ-компанії Кластера розробили інтерактивну карту поширення коронавірусу у Львові та області, а також чат-ботів для медичного персоналу.
В межах проєкту United for health, ІТ-спільнота зібрала вже 7 мільйонів гривень на закупівлю експрес-тестів на виявлення COVID-19. Завдяки ініціативі Львівського ІТ Кластера, три тижні тому розпочалось масове тестування населення, а станом на п’ятницю, 17 квітня, протестували вже 17 364 особи у Львові та області.
Окрім цього, ІТ-компанії Кластера, вирішили допомогти в боротьбі з поширенням вірусу також і власною експертизою. Компанія N-iX допомогла з розробкою інтерактивної карти поширення коронавірусу у Львові та області. Карта відображає головні центри локалізації захворювання, зміну яких можна постійно відстежувати. Карта інформує мешканців Львова та області про поширення захворювання для того, аби запобігти утворенню можливих епідеміологічних кластерів. Для міського та обласного штабів оперативного реагування розробляється більш розширений функціонал, який дозволить оперативно реагувати на появу кластерів захворювання.
Компанія Chatbots.Studio розробила Viber чат-бота для медичного персоналу, щоб відслідковувати результати масового тестування населення Львова. Чат-бот наразі проходить тестування фокус-групою, а опісля буде доступний лише медикам, які тестують потенційно хворих на коронавірус. Через бота, медики вводитимуть усі отримані дані протестованих. Оперативна база даних протестованих осіб буде відразу доступною міській владі. Чат-бот вже переданий міській та обласній владі і очікує на впровадження.