23 Квітня, 2020
Час читання: 2 хв.

Інтерактивна Карта COVID-19, Чат-боти для Медиків та Інші Рішення Львівської ІТ-спільноти

ІТ-спільнота Львова не лише фінансово допомагає місту та області у боротьбі з COVID-19, але й власним досвідом та експертністю. В межах благодійного проєкту United for health, ІТ-компанії Кластера розробили інтерактивну карту поширення коронавірусу у Львові та області, а також чат-ботів для медичного персоналу.

В межах проєкту United for health, ІТ-спільнота зібрала вже 7 мільйонів гривень на закупівлю експрес-тестів на виявлення COVID-19. Завдяки ініціативі Львівського ІТ Кластера, три тижні тому розпочалось масове тестування населення, а станом на п’ятницю, 17 квітня, протестували вже 17 364 особи у Львові та області.

Окрім цього, ІТ-компанії Кластера, вирішили допомогти в боротьбі з поширенням вірусу також і власною експертизою. Компанія N-iX допомогла з розробкою інтерактивної карти поширення коронавірусу у Львові та області. Карта відображає головні центри локалізації захворювання, зміну яких можна постійно відстежувати. Карта інформує мешканців Львова та області про поширення захворювання для того, аби запобігти утворенню можливих епідеміологічних кластерів. Для міського та обласного штабів оперативного реагування розробляється більш розширений функціонал, який дозволить оперативно реагувати на появу кластерів захворювання.

Компанія Chatbots.Studio розробила Viber чат-бота для медичного персоналу, щоб відслідковувати результати масового тестування населення Львова. Чат-бот наразі проходить тестування фокус-групою, а опісля буде доступний лише медикам, які тестують потенційно хворих на коронавірус. Через бота, медики вводитимуть усі отримані дані протестованих. Оперативна база даних протестованих осіб буде відразу доступною міській владі. Чат-бот вже переданий міській та обласній владі і очікує на впровадження.

Ще один чат-бот розробляє компанія Bots Crew. Його мета – контролювати загальний стан здоров’я мешканців Львова завдяки даним, отриманим від кожного користувача. Чат-бот пропонуватиме кожному короткі опитування щодо стану власного здоров’я, на основі отриманих даних таких опитувань формуватиметься загальна база даних, з якої можна отримати інформацію про можливі симптоми COVID-19. Це ще одна можливість виявляти кластери спалаху хвороби. До прикладу, якщо велика кількість мешканців одного району вказує своїми симптомами високу температуру тіла та сухий кашель, це є чітким сигналом для того, аби саме в цьому районі міста сконцентрувалися на масовому тестуванні на COVID-19.
Поділитися статтею:
Інтерактивна Карта COVID-19, Чат-боти для Медиків та Інші Рішення Львівської ІТ-спільноти

ІТ-спільнота Львова не лише фінансово допомагає місту та області у боротьбі з COVID-19, але й власним досвідом та експертністю. В межах благодійного проєкту United for health, ІТ-компанії Кластера розробили інтерактивну карту поширення коронавірусу у Львові та області, а також чат-ботів для медичного персоналу. В межах проєкту United for health, ІТ-спільнота зібрала вже 7 мільйонів гривень […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d196d0bdd182d0b5d180d0b0d0bad182d0b8d0b2d0bdd0b0-d0bad0b0d180d182d0b0-covid-19-d187d0b0d182-d0b1d0bed182d0b8-d0b4d0bbd18f-d0bcd0b5d0b4_62f86d91d7c3b.jpeg
Скопійовано!